image
image

Iveta Hátlová
Koučka životní změnou 

Texty k prodejce mě chytly za srdce a věřím, že mé klienty též...

Vendy ke mně přišla jako na zavolanou. …teda vlastně bez jako. Já jsem totiž opravdu zavolala do Vesmíru, rozuměj napsala na Facebook. Že potřebuji nutně rychle skvělou copywriterku, která by si hravě poradila s tvorbou prodejky pro můj kurz. A ozvala se právě ta pravá a skvělá a boží Vendy a za pár dní mi s minimem podkladů, které jsem jí byla schopna předat, vystřihla naprosto skvělou prodejku. Kromě toho mi vymyslela chytlavý název kurzu a vyladila vše do detailu. Její texty k prodejce mě chytly za srdce a věřím, že mé klienty též. Já jsem se cítila jako královna, která má boží podporu v zádech a nemusí se bát vkročit do kampaně s klidem a v pohodě.

Perfektně odvedená práce do posledního detailu...

Vendula je zlatá, nadšená do své práce a to je také vidět. Perfektně odvedená práce do posledního detailu. Je to profík na místě. Píše pro nás tiskové zprávy a vytvořila texty k Pracím papírkům na obalový materiál. Moc děkuji za spoluráci.

image

Petra Doubková
Zakladatelka projektu EcoHaus

 • Výborné nápady a cit pro originální design...

  Skvěle zvládnutá zakázka. Vendula má výborné nápady a cit pro originální design. Vyšla vstříc všem našim požadavkům a uměla je zpracovat k naší velké spokojenosti! Rádi s ní budeme zase spolupracovat! Děkujeme - Selection Media

  image

  Zuzana Horáková
  Event manager - Selection media

  Všechny poznámky a nápady byly věcné, držely se mého stylu psaní...

  Na Vendy jsem se obrátila ohledně textů na svém webu, protože potřebovaly doladit. S průběhem a výsledkem spolupráce jsem byla nadšená - všechny poznámky a nápady byly věcné, držely se mého stylu psaní. S texty na svém webu jsem teď maximálně spokojená, takže Vendy mohu víc než doporučit.

  image

  Simone Štreklová
  Brand a web grafička

  Ukázka textů z hor